فرش 1500 شانه کاشان | بلاگ

فرش 1500 شانه کاشان

ساخت وبلاگ

امکانات وب

فرش کاشان

فرش یکی از زیباترین هنرهاست که با صنعتی شدن راه خودش رو به زندگی تمام ما ایرانی ها باز کرده. در گذشته های نه چندان دور فرش یک کالای بسیار لوکس محسوب می شد که سهم افراد با درآمد متوسط و کم از اون، فقط بافتش بود. اما در حال حاضر، کمتر خونه ای رو میشه پیدا کرد که ردپایی از فرش در اون دیده نشه.

 

فرش کاشان، تنوع طرح و رنگ

فرش کاشان، همیشه نقش مهمی در صنعت فرش داشته. حتی پیش از صنعتی شدن فرش، فرش کاشان از فرش های دستباف مشهور ایرانی بوده که جای خود را در خانه های افراد هنردوست دنیا باز کرده بود.

در سال های اخیر صنعت فرش ماشینی در کاشان و آران و بیدگل رونق زیادی داشته و کارخانه های فرش ماشینی زیادی در این دو شهر به وجود آمده و با قدرت مشغول هستند.

برندهای مطرحی مثل فرش محتشم کاشان، فرش بزرگمهر کاشان، فرش عقیق کاشان و فرش نیاوران کاشان که تونستند فرش هایی با طرح و نقش های زیبا و متنوع رو به بازار پر نقش و نگار فرش روانه کنند.

این تنوع طرح و نقش مثل یک شمشیر دو لبه می مونه. شما حتما خوشحال میشید که این همه فرش هستند که می تونید بین اون ها همون فرشی که دوست دارید رو سفارش بدید. اما این به شرطی هست که بتونید این طرح ها رو به صورت یکجا ببینید تا امکان انتخاب براتون به وجود بیاد.

 

خرید اینترنتی فرش

یک راه ساده و ارزان برای انتخاب فرش مورد نظر و دلخواهتون، خرید اینترنتی فرشه. در سایت های خرید فرش کاشان، شما می تونید طرح های متنوع رو ببینید و بین اون ها بهترین فرشی رو که مطابق نیاز و سلیقتون هست رو انتخاب کنید و سفارش بدید.

سایت قالی کاشان، یکی از بهترین این قبیل سایت هاس. در این سایت، فرش شما از درب کارخونه به طور مستقیم براتون ارسال می شه، بنابراین از نظر قیمت مقرون به صرفه است.

اگر فرش مورد نظرتون در بازار موجود نباشه، اون رو برای شما سفارش میدن و اگر اندازه سفارشی بخواهید، براتون طراحی می کنند. بنابراین در سفارش فرش مورد نظرتون، تقریبا محدودیتی ندارید.

علاوه بر این که کارشناسان مجموعه قالی کاشان، همیشه آماده هستند که به شما در زمینه انتخاب فرش مورد نظرتون مشاوره و راهنمایی بدن. اگر طرحی رو انتخاب کردید ولی در اون تردید دارید، طرح های مشابه رو به طور اختصاصی برای شما بفرستند. و سفارش شما رو تا رسیدن به دستتون پیگیری کنند.

 

چطور یک فرش ماشینی خوب را انتخاب و خریداری کنم؟

در این وبلاگ قصد دارم اطلاعاتی در زمینه فرش ماشینی ارائه کنم تا به شما در زمینه انتخاب فرش مورد نظرتون کمک کنه. علاوه بر این که درباره خرید اینترنی فرش نکات مورد نیازتون رو ارائه کنم.

با ما در این وبلاگ همراه باشید.

فرش 1500 شانه کاشانفرش کاشان,فرش ماشینی,خرید اینترنتی فرش,قالی کاشان,...
ما را در سایت فرش 1500 شانه کاشان دنبال می کنید

نویسنده : الهام مهرجو بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 21 مهر 1398 ساعت: 17:38